• 29 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 509

Weekend startowy Power of Science RK Exclusive Doors Team zakończony sukcesem!

Materiał partnera:

W miniony weekend zawodnicy Power of Science RK Exclusive Doors ścigali się na dwóch wyścigach.

Sobotni (27 kwietnia) Klasyk Annogórski Road Maraton, kończymy dwoma miejscami na podium! Maciej Potucha zajął 2 miejsce w kategorii open, a Jan Grzempa zajął trzecie miejsce. Wojciech Węglorz, Łukasz Śleziak i Wojciech Chlebek również byli blisko podium w swoich kategoriach!

W niedzielę odbywał się XXXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "O Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" - Puchar Polski I Seria. W kategorii Elita, po przejechaniu 96-kilometrowej trasy Jan Grzempa zajął 15 miejsce, Damian Sławek 26. miejsce, a Wojciech Węglorz 38. miejsce.